KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8939068
nr 893 9068
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, "M´Sila", 20x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 maj 2014
kl 19:38:35
350 kr
600 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr